5:1 SC Kolín - A tým

Datum út, 22. srp. 2017 Beginn 18:00
-:- SKLH Žďár nad Sázavou - A tým
Žďár nad Sázavou

Poslední domácí přípravný zápas odehráli ve čtvrtek kolínští druholigoví hokejisté. Hostili Havlíčkův Brod a remizovali 4:4.

,,První třetina to nebylo ono. Od druhé třetiny se začal hrát trochu hokej, který bych si představoval. Ale samozřejmě tam ještě bylo dost chyb. Už se to ale pomaličku dostává do správných kolejí. Když si kluci dají říct a budou dál pracovat, tak se to ještě bude zlepšovat,“ komentoval utkání kolínský lodivod Jiří Seidl.

Kozlové v utkání prohrávali už 0:3, ale dotáhli vývoj utkání a srovnali na konečných 4:4. Do tempa se Kolín dostal od druhé třetiny. A to už hrál jen na tři pětky. ,,Do teď jsme hráli všechno na čtyři, i když tam třeba ta čtvrtá nechodila na přesilovky, tak jsme to chtěl na tři zkusit. Už jsme tak hráli i na konci utkání ve Žďáru. Mužstvo se víc dostane do tempa a vytvoří se větší tlak,“ vysvětlil trenér, proč už o přípravném utkání stáhnul hru na méně hráčů.

Už se mu pomalu rýsuje i sestava. Poté, co tým opustili bývalí kolínští junioři David Bašus s Tomáš Krumpholc a Petr Pýcha odešel hostovat do Nymburka, zůstal Jiřímu Seidlovi téměř kompletní kádr.

,,Všichni ti, co hráli proti Havlíčkovu Brodu nebo ti, co tu z nějakých důvodů proti Havlíčkovu Brodu nebyli (panna a Havelka pozn.red.), zůstávají. Už čekáme jen na Vencu Jankovského, jak to s ním dopadne. Už jsme se dohodli i s druhým gólmanem, takže budeme mít dvojici Sejpal-Koutský,“ řekl bližší informaci k sestavě kouč.

Další zápas hrají Kozlové v sobotu ve Vrchlabí od 18.00.

1 Havlíčkův Brod 0 0:0 0
1 David Servis ČB 0 0:0 0
1 Klatovy 0 0:0 0
1 Pelhřimov 0 0:0 0
1 Mor. Budějovice 0 0:0 0
1 Tábor 0 0:0 0
1 Písek 0 0:0 0
1 Nymburk 0 0:0 0