Datum út, 22. srp. 2017 Beginn 18:00
-:- SKLH Žďár nad Sázavou - A tým
Žďár nad Sázavou

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan Kobzáň

,,Do třetí třetiny jsem ani hráčům nepřipomínal vývoj zápasu s Nymburkem, ale klukům to asi v hlavách zůstalo,“ vyprávěl po sobotním utkání ve Žďáru nad Sázavou kolínský trenér Jiří Seidl. Vzpomínal při tom na derby Kolína s Nymburkem, ve kterém Kozlové v posledním dějství prošustrovali dvougólový náskok a nakonec prohráli.

,,Hráli jsme ustrašený hokej a neměli jsme moc pohybu,“ dodal, když pak popisoval třetí třetinu proti Žďáru. Jeho svěřenci si v zápase udělali dvougólový náskok a hned v úvodu poslední dvacetiminutovky o něj přišli.

,,Bylo to jako přes kopírák. Druhá třetina se nám povedla, protože jsme po té první museli důrazně upozornit hráče, co dělali špatně. Vytvořili jsme si dvoubrankový náskok. Pak jsme nechali soupeře vyrovnat na 3:3,“ byl zklamaný, že se opakoval pro Kozly nepříznivý vývoj podruhé za sebou.

,,Za malou chvilku jsme naštěstí ale ve Žďáru odpověděli vítězným gólem a myslím si, že zaslouženě. Byli jsme o ten jeden gól lepší,“ oddychl si na závěr. Kozlové utkání ve Žďáru nad Sázavou vyhráli 4:3.

Do zápasu nezasáhli zranění Martin Barták a Petr Morkes. Oba si léči své zranění z utkání proti Nymburku. Zda budou v pořádku do dalšího utkání, které Kozlové hrají v sobotu 8. září doma proti Moravským Budějovicím, se zatím neví.

1 Havlíčkův Brod 0 0:0 0
1 David Servis ČB 0 0:0 0
1 Klatovy 0 0:0 0
1 Pelhřimov 0 0:0 0
1 Mor. Budějovice 0 0:0 0
1 Tábor 0 0:0 0
1 Písek 0 0:0 0
1 Nymburk 0 0:0 0