24 let - 05.07.1993
Česká republika Lukáš Havelka
Lukáš Havelka
21 let - 08.07.1996

Z utkání proti Nymburku. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Nymburku. Foto: Jan KobzáňKolínští středeční derby sice nevyhráli. Kolínský trenér Jiří Seidl ale pochválil svůj tým za předvedený výkon. Kozlové v utkání, které mělo rychlé tempo a nasazení, prohráli 0:2. Zápas byl ale o jedné brance, na kterou se čekalo do poslední třetiny, a domácí byli šťastnější.

,,Bylo to asi přesně to, co jsme očekávali. Vyrovnané utkání. Měli jsme stejně bodů v tabulce. Diváci i já jsme viděli velmi kvalitní hokej, disciplinovaný hokej z obou stran, bylo málo vyloučeních, byl to rychlý hokej. Bylo tam úplně všechno, co by zápas měl mít,“ nešetřil slovy chvály kolínský lodivod.

,,Ve třetí třetině se jen čekalo, kdo dá ten první gól. Bohužel my jsme to nebyli, my jsme ho dostali a domácí si konec zápasu pak už pohlídali. My jsme za celý zápas gól nedali, bez něj se vyhrát nedá. I když jsme tam ty šance měli,“ promítal dál o zápas Seidl a zdůrazňoval, že to bylo opravdu o tom, kdo dá první gól.

,,Věřím, že kdybychom byli my ti, co dají první gól, tak by výsledek vypadal jinak. Je to ale jenom pořád „možná“ nebo „kdyby“. Naše produktivita byla hrozná. Zároveň oba gólmani podali dobré výkony. Nám asi chyběl klid v zakončení,“ snažil se ještě najít důvod, proč Kolín ve středu Nymburku gól nedal.

Kolín je aktuálně šestý, tři body za Nymburkem a Moravskými Budějovicemi. Do konce základní části chybí dva zápasy.